موشکهای مقاومت، صهیونیستها را شوکه کرد
تاریخ درج خبر : 1393/4/31روز درج خبر : سه شنبهساعت درج خبر در سایت : 17:51:06 PM
به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، "امیر بوحبوط" کارشناس امور نظامی در پایگاه خبری صهیونیستی "والا"به نقل از منابع بسیار آگاه در دستگاه امنیتی در تل آویو فاش کرد: باوجود اینکه سرویس اطلاعاتی اسرائیل تحولات نوار غزه را به طور 24 ساعته زیر نظر دارد، نهادهای امنیتی از اینکه گردانهای قسام توانسته است با توانمندی خود موشک R-160 تولید کند؛ بسیار شوکه شده اند .
بوحبوط گفت: یک افسر بلندپایه ارتش اسرائیل گفت که ژنرال افیف کوخافی رئیس بخش اطلاعات نظامی ارتش (امان) در جلسه ارزیابی قدرت حماس در دسامبر سال 2013 میلادی به آگاهی فرماندهان ارتش و سران سیاسی رساند، که حماس موشک‌هایی را در اختیار دارد که قادر است حیفا را هدف قرار دهد .
این تحلیلگر صهیونیست به نقل از منابع ارشد در نهادهای امنیتی رژیم اشغالگر تصریح کرد: ارتش اسرائیل از قدرت حماس در تولید موشک هایی که برد آنها به حیفا می رسد، شوکه شد؛ چرا که فاصله نوار غزه تا شهر حیفا 120 کیلومتر است و درنتیجه آنها این اطلاعات را از روسای شوراها و مسؤولان محلی در فلسطین اشغالی مخفی کردند؛ و همین امر باعث شد که شهرها و روستاها در شمال بدون دفاع درقبال این موشک ها باقی بماند .
بوحبوط به نقل از این منابع افزود: دو موشک R-160 از نوار غزه به سمت شهر حیفا شلیک شد، که یکی از آنها را سپر موشکی گنبد آهنین دفع کرد، اما موشک دیگر در محوطه ای باز فرود آمد .
.
به منظور خواندن کل مطلب به لینک ادامه مطلب در قسمت پایین صفحه مراجعه نمایید
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خبر با عنوان 'موشکهای مقاومت، صهیونیستها را شوکه کرد' می توانید منبع خبر را ببینید.
منبع : لینک منبع خبر
دفعات مشاهده خبر : 412 بار
نظر خود را در مورد خبر " موشکهای مقاومت، صهیونیستها را شوکه کرد " بنویسید ؛ اگر در ثبت نظر به مشکل برخورد کردید ، فایل راهنما را در اینجا ببینید .